העלאת הביטחון והדימוי העצמי


❤ישבתי עם עוד קבוצת אנשים, מישהו העלה נושא שאני בקיא בו.. כ"כ רציתי לומר את מה שאני יודע ואז התחילו לי דפיקות הלב, התייבש לי הגרון והחלטתי לוותר

וזה קרה לי כבר הרבה פעמים..

גם בזוגיות, או לקראת ראיון עבודה.. וכמעט בכל מקום בו אני רוצה להביע את דעתי.

ואני כבר מאוד רוצה להצליח להביע את מה שיש לי בביטחון.. בלי לחשוש. ואני מאוד רוצה לחיות את חיי מתוך מה שנכון לי בלי להתחשב בכולם ובמה שהם יאמרו.

אני כבר חיי ככה שנים, בלי יכולת לשנות את זה ומרגיש תקוע!...❤

אם המצב הזה מוכר לך ואת/ה מזדהה איתו.. אני רוצה להכיר לך שיטה שעוזרת להעלות את הביטחון העצמי. שעוזרת לשנות את הדימוי העצמי.

אותו ביטחון ודימוי שהושפע ומושפע עדיין מהילדות שלנו למרות שכבר חלפו אי אלו שנים לא מעטות מאז.. אבל עדיין, הכול אצלנו במוח טרי טרי, וזה לא משנה שאנחנו כבר לא אותם ילדים קטנים ומפוחדים של אז.. אבל הזיכרון הזה.. אוי, הוא עדיין קיים בנו יום אחר יום ומשפיע עלינו בכל מקום שאנו פונים אליו.

לשיטה הזו קוראים מוח אחד בשילוב קינסיולוגיה והיא עובדת על שלוש הרמות - מודע, תת המודע והגוף בכדי לשחרר את כל אותם חסימות מהעבר אשר יצרו ועדיין יוצרות את אותו חוסר הביטחון והדימוי העצמי הירוד, שלא מאפשר לנו לפתח את עצמנו ולחיות את החיים שמתאימים לנו, בין אם זה בזוגיות, בקריירה, בלימודים, בחברה ובינינו לבין עצמנו.

בעזרת תהליך העבודה של מוח אחד בשילוב קינסיולוגיה נוכל להעלות את הביטחון והדימוי העצמי ולהצליח לחיות מתוך מקום של ביטחון עצמי ודימוי עצמי גבוה בכל תחומי החיים. וזה יאפשר לנו להצליח להשיג את הזוגיות שרצינו, את העבודה והשכר שמגיע לנו והכי חשוב - נרגיש בתוך תוכנו מלאים על כך שאנו מממשים את החיים שמתאימים לנו.

התהליך כולל

  • מפגשים של שעה עד שעה וחצי לכל מפגש
  • עובדים ומאזנים את שלושת הרמות - מודע, תת המודע והגוף
  • מזהים ומשחררים את המקור שמפעיל את חוסר הביטחון והדימוי העצמי הירוד
  • ירידה בגיל לגילאים שבהם התרחשו אירועים שונים שגורמו ועדיין גורמים לחוסר הביטחון ולדימוי העצמי הירוד וריפוי אותם גילאים
  • שילוב בין עבודה על תת המודע לשיחות מודעות
  • מקבלים כלים מותאמים אישית שתומכים ביציבות בדרך להעלאת הביטחון והדימוי העצמי
  • שימוש במעל 300 כלים מגוונים כמו עבודות עיניים, דמיון מודרך, עבודה על המערכת החשמלית של הגוף, המערכת הרגשית, הגנטית, המבנית, הצ'אקרות, המרידיאנים, שחרור טראומות שיושבות בשרירים, תמציות פרחי באך, אבני קריסטל, רפואת תדרים, עבודה על דורות ועוד ועד...
  • התהליך נעשה דרך מגע עדין בשרירים כדי לזהות מתח 
  • בסיום מקבלים דף הפעלה מיוחד שניתן לחזור אליו בכל פעם


לקביעת פגישה או לפרטים נוספים לחצו על המספר 054-3973306 
בכדי שאחזור אליכם השאירו פרטים בטופס יצירת קשר

אפשר גם לסייר באתר שלי ולהבין יותר על השיטה - https://www.adi-kinesiology.co.il/

עדי בכר, יועץ מוסמך לשיטת מוח אחד, מטפל בקינסיולוגיה ומאסטר ל NLP