זוגיות


שחרור החסימה הרגשית להשגת זוגיות ואהבה

זוגיות

להצליח להכניס לחיינו זוגיות ואהבה 

שיטת מוח אחד היא שיטה לשחרור מתח רגשי שלילי. שיטה זו עושה פלאים לשחרור חסימות שמונעות מציאת אהבה וזוגיות טובה ומתאימה.

דרך קבלת תשובות מהגוף (בדיקת שריר), אנו נגיע למקור החסימה שלא מאפשרת למצוא אהבה וזוגיות טובה, נשחרר אותה מהשורש ונדע בדיוק מה לעשות כדי להכניס לחיינו זוגיות טובה מתאימה ומאושרת.

רובינו רוצים אהבה וזוגיות טובה ומאושרת אך לא תמיד אנו מצליחים. למה? מה הסיבה שמישהי אחת כן מצליחה, או שמישהו אחר כן מצליח ואני לא? מה חסר לי?

לעתים ההרגשה היא שאנו עושים את הכול וכ"כ רוצים אבל... זה לא קורה... מה הסוד? האם יש כזה? אז זהו שכן, יש סוד כזה...

לא כולנו יודעים ש"הסוד" שמונע מאיתנו להשיג את האהבה והזוגיות הנכספת הוא חסימה רגשית, שחרור החסימה הרגשית תאפשר לנו להשיג אהבה וזוגיות טובה, מאושרת ומספקת וממש מהר.

ואתן דוגמאות קצרות -
א' אישה נאה בת 35, חכמה ומדהימה לא מצליחה במערכות יחסים זוגיות. היא מאוד רוצה כבר למצוא אהבה ולהיכנס למערכת זוגית רצינית אבל כל זוגיות שהיא בוחרת לא מתפתחת לקשר רציני.. שעשינו את התהליך על הזוגיות וירדנו בגילאים לגיל ילדות, היא ספרה שאבא שלה היה איש אלים בעיקר מילולית ולא צפוי. שאבא היה מגיע הביתה מהעבודה הבית היה נכנס למתח - האם הוא יחזור שמח וכולנו נצהל או שהוא יחזור במוד כועס וכולנו נצטרך להתנהל מאוד בזהירות... וכך מבחינתה גבר = לא צפוי וחוסר יכולת להיות בשליטה והמוח שלנו כ"כ רוצה להיות בשליטה.. כך שלא יהיה מצב שהיא תאפשר לעצמה להיכנס לקשר עם גבר שיש איזה שהוא סיכוי שיהפוך לבעלה. וכשתיכנס סוף סוף לזוגיות היא תבחר בגברים שמאוד יחזקו אצלה את המקום הלא בטוח ולא צפוי...

דוגמה נוספת - בחורה אחרת שהגיעה לטיפול בנושא חסימה בזוגיות, שירדנו בגילאים הגענו לגרושים של הוריה שקרו עקב בגידה של האב באם ונישואים של האב לאותה אישה אחרת... מבחינת אותה בחורה המוח קישר את זה ככה - אישה חוקית = בגידה. אישה אחרת = נישואים.
וככה אין מצב שהיא תיכנס לקשר ראשי אלא תמיד תשאף להיות האישה האחרת...
רוצים עוד דוגמה ? כנסו לפה - "אלרגיה לשזיפים" ויש עוד עוד :)

מעוניינים לשחרר את החסימה הרגשית שמונעת ממכם להשיג אהבה וזוגיות טובה התקשרו אלי ל 054-3973306  או לחצו על טופס יצירת קשר

מומלץ גם לסייר באתר שלי ולהבין יותר על השיטה - https://www.adi-kinesiology.co.il/

באהבה, עדי :)