זוגיות


שחרור החסימה הרגשית להשגת זוגיות ואהבה

זוגיות

להצליח להכניס לחיינו זוגיות ואהבה 

מוח אחד בשילוב קינסיולוגיה היא שיטה לשחרור מתח רגשי שלילי. שיטה זו עוזרת לשחרור חסימות שמונעות מציאת זוגיות טובה ומתאימה.

דרך קבלת תשובות מהגוף אנו נגיע למקור החסימה שלא מאפשרת לנו למצוא אהבה וזוגיות, נשחרר את החסימה מהשורש ונדע בדיוק מה לעשות כדי להכניס לחיינו זוגיות טובה, מתאימה ומאושרת.

רובינו רוצים אהבה וזוגיות טובה ומאושרת.. אך לא תמיד אנו מצליחים. למה? מה הסיבה שמישהי אחת כן מצליחה, או שמישהו אחר כן מצליח ואני לא? מה חסר לי?

לעתים ההרגשה היא שאנו עושים את הכול וכ"כ רוצים אבל... זה לא קורה... מה הסוד? האם יש כזה? אז זהו שכן, יש סוד כזה...

לא כולנו יודעים שמה שמונע מאיתנו להשיג את האהבה והזוגיות הנכספת הוא חסימה רגשית שהמקור שלה הוא בד"כ בעבר. שחרור החסימה הרגשית תאפשר לנו להשיג אהבה וזוגיות טובה, מאושרת ומספקת וממש מהר. (ברוב המקרים עוד במהלך התהליך)

התהליך כולל
  • מפגשים של שעה עד שעה וחצי לכל מפגש
  • עובדים ומאזנים את שלושת הרמות - מודע, תת המודע והגוף
  • מזהים ומשחררים את החסימה הרגשית שמונעת מאיתנו להשיג זוגיות
  • ירידה בגיל לגילאים שבהם התרחשו אירועים שונים שגרמו לחסימה הרגשית ושחרורם
  • שילוב בין עבודה על תת המודע לשיחות מודעות 
  • מקבלים כלים מותאמים אישית שתומכים ביציבות בדרך לשחרור החסימה הזוגית
  • מאזנים את הגוף-נפש ע"י טכניקות מתחום הקינסיולוגיה
  • שימוש במעל 300 כלים מגוונים כמו עבודות עיניים, דמיון מודרך, עבודה על המערכת החשמלית של הגוף, המערכת הרגשית, הגנטית, המבנית, הצ'אקרות, המרידיאנים, שחרור טראומות שיושבות בשרירים, עבודה על דורות ועוד ועד...
  • התהליך נעשה דרך מגע עדין בשרירים כדי לזהות מתח 
  • בסיום מקבלים דף הפעלה מיוחד שניתן לחזור אליו בכל פעם
ואתן דוגמאות קצרות -
א' אישה נאה בת 35, חכמה ומדהימה.. לא מצליחה במערכות יחסים זוגיות. היא מאוד רוצה כבר למצוא אהבה ולהיכנס למערכת זוגית רצינית, אבל כל זוגיות שהיא בוחרת לא מתפתחת לקשר רציני.. שעשינו את התהליך על הזוגיות וירדנו בגילאים לגיל ילדות, היא סיפרה שאבא שלה היה איש אלים, בעיקר מילולית וגם לא צפוי. שאבא היה מגיע הביתה מהעבודה, הבית היה נכנס למתח - האם הוא יחזור שמח וכולנו נצהל או שהוא יחזור במוד כועס וכולנו נצטרך להתנהל מאוד בזהירות... וכך מבחינת הרישום במוח שלה - גבר = לא צפוי וחוסר יכולת להיות בשליטה.. והמוח שלנו כ"כ רוצה להיות בשליטה.. כך שלא יהיה מצב שהיא תאפשר לעצמה להיכנס לקשר עם גבר שיש איזה שהוא סיכוי שיהפוך לבעלה. וכשתיכנס סוף סוף לזוגיות היא תבחר בגברים שמאוד יחזקו אצלה את המקום הלא בטוח ולא צפוי...

דוגמה נוספת - בחורה אחרת שהגיעה לטיפול בנושא חסימה בזוגיות, שירדנו בגילאים, הגענו לגרושים של הוריה שקרו עקב בגידה של האב באם ונישואים של האב לאותה אישה אחרת... מבחינת אותה בחורה המוח קישר את זה ככה - אישה חוקית = בגידה. אישה אחרת = נישואים.
וככה אין מצב שהיא תיכנס לקשר ראשי אלא תמיד תשאף להיות האישה האחרת...
רוצים עוד דוגמה ? כנסו לפה - "אלרגיה לשזיפים" ויש עוד עוד :)

מעוניינים לשחרר את החסימה הרגשית שמונעת ממכם להשיג אהבה וזוגיות טובה?
בכדי להתקשר אלי לחצו על המספר 054-3973306  
בכדי שאחזור אליכם השאירו פרטים בטופס יצירת קשר

מומלץ גם לסייר באתר שלי ולהבין יותר על השיטה - https://www.adi-kinesiology.co.il/

באהבה, עדי :)