אודות
שמי עדי בכר, נשוי פלוס 2, גר ומטפל בפרדס חנה

אני מטפל אלטרנטיבי בשיטת מוח אחד, קינסיולוגיה, דמיון מודרך ו nlp

מאחורי שנים רבות של למידה טיפול והדרכה של שיטות הקינסיולוגיה השונות (מוח אחד, מגע בריאות, קינסיולוגיה חינוכית, קינסיולוגיה יצירתית, קינסיולוגיה יישומית, מדריך ליצירת שילובים בין המוח לגוף)

החל משנת 2008 אני מטפל במגוון מצבים רגשיים ופיזיים שונים דרך שיטת מוח אחד בשילוב עם חלקים משיטות הקינסיולוגיה השונות.

מתוך הניסיון (גם האישי שלי) ולמען השגת התוצאות הטובות ביותר אני מתבסס בתהליך על שיטת מוח אחד, ואותה אני משלב עם שיטות שונות מתחום הקינסיולוגיה, דמיון מודרך ו NLP.
בעזרת שיטות אלו אפשר לשחרר מגוון מצבים רגשיים ופיזיים. שהדגש הוא על שחרור הרגש שגורם לבעיה.
זה לא משנה עם איזו בעיה באים אלי.. תמיד אחפש את הגורם הרגשי שיוצר את הבעיה. כאשר נזהה אותו ונשחררו תשתחרר הבעיה.

באופן אישי.. בעברי סבלתי מחרדות ו OCD.. ואני מבין את ההתמודדות.. הקושי וההרגשה שנלווית לזה.

אני עוזר לשחרר מגוון מצבים רגשיים ופיזיים כמו - חרדות ופחדים, מחשבות טורדניות, התמכרויות, הפרעות אכילה, דיכאון, דיכאון לאחר לידה, דימוי עצמי ובטחון עצמי ירוד, התפרצויות והתקפי זעם, כל נושא הזוגיות, כמו כן בעיות בכניסה להריון, חולשה עייפות ותשישות,  אסתמה, אלרגיות, פיברומיאלגיה, כאבי גב, מיגרנות, כאבים פיזיים, ועוד...

המוטו שלי (וגם את זה אני מנסה להעביר בכל התהליך) - אנחנו כולנו מספרים לעצמנו סיפורים.. אז בואו נדאג.. שלפחות הסיפורים שאנו מספרים לעצמנו על עצמנו יהיו טובים :)
ועמוק יותר.. אני מאמין שזה לא ממש משנה מה קורה שם בחוץ.. מה שמשנה ומשפיע זה מה שקורה פה בפנים ובתהליך נשפר את היסודות (ואם צריך נבנה מחדש) של מה שקורה אצלנו בפנים.
מהניסיון האישי שלי ושל מי שהגיע אלי לתהליך - כאשר מה שקורה בפנים הוא כפי שאנו רוצים.. כך גם ייראו החיים שלנו בחוץ. בקיצור - כל מה שקורה לנו בחוץ.. זה פשוט השתקפות למה שהולך אצלנו בפנים.

אשמח שתגיעו אלי בכדי לחוות משהו אחר.. באמת משהו אחר.. תהליך כמו שאני עושה במוח אחד בשילוב קינסיולוגיה ו NLP לא קיים באף מקום אחר.

עדי בכר