אודות


אודות
שמי עדי בכר, בן 53, נשוי פלוס 2, גר ומטפל בפרדס חנה

אני יועץ מוסמך לשיטת מוח אחד, מטפל בקינסיולוגיה ומאסטר בדמיון מודרך ו nlp

מאחורי שנים רבות של למידה טיפול והדרכה של שיטות הקינסיולוגיה השונות (מוח אחד, מגע בריאות, קינסיולוגיה חינוכית, קינסיולוגיה יצירתית, קינסיולוגיה יישומית, מדריך ליצירת שילובים בין המוח לגוף)

החל משנת 2008 אני מטפל במגוון מצבים רגשיים ופיזיים שונים דרך שיטת מוח אחד בשילוב עם חלקים משיטות הקינסיולוגיה השונות.

בתור אדם אשר התמודד עם מחשבות טורדניות ו ocd, עם התקפי חרדה ומועקות, ומתוך החיפוש האישי שלי אחר מענה לבעיותיי.. הצלחתי ליצור דרך הכלים שלמדתי שיטה אשר יכולה לעזור למגוון בעיות רגשיות ופיזיות שונות.

התהליך שלי מתבסס על שיטת מוח אחד, והוא משולב עם קינסיולוגיה ועוד כלים שרכשתי לאורך השנים כמו דמיון מודרך ו NLP (מדהים!!), מיינדפלונס, EFT, פרחי באך,ארומתרפיה, אבני קריסטל ועוד ועוד (ועוד ידי נטויה)

מתוך הניסיון (גם האישי שלי) ולמען השגת התוצאות הטובות ביותר יצרתי כלי שאפשר לעבוד אתו ולשחרר מגוון מצבים רגשיים ופיזיים. שהדגש הוא על שחרור הרגש שגורם לבעיה.
זה לא משנה עם איזו בעיה באים אלי.. תמיד אחפש את הגורם הרגשי שיוצר את הבעיה. כאשר נזהה אותו ונשחררו תשתחרר הבעיה.

אני עוזר לאדם שמגיע אלי ע"פ השקפה זו, לשחרר מגוון מצבים רגשיים ופיזיים כמו - חרדות ופחדים, מחשבות טורדניות, התמכרויות, הפרעות אכילה, דיכאון, דיכאון לאחר לידה, דימוי עצמי ובטחון עצמי ירוד, התפרצויות והתקפי זעם, שחרור חסימה שמונעת להשיג זוגיות טובה, לשפר זוגיות קיימת או להשתחרר מקשר מזיק כמו כן בעיות בכניסה להריון, חולשה עייפות ותשישות,  אסתמה, אלרגיות, פיברומיאלגיה, כאבי גב, מיגרנות, כאבים פיזיים, ועוד...

אני נותן המון מניסיון החיים שלי בתור אדם בן 53 שחווה דבר או שניים בחייו ושהתמודד עם משברים לא פשוטים.

המוטו שלי (וגם את זה אני מנסה להעביר בכל התהליך) - אנחנו כולנו מספרים לעצמנו סיפורים.. אז בואו נדאג.. שלפחות הסיפורים שאנו מספרים לעצמנו על עצמנו יהיו טובים :)
ועמוק יותר.. "אני מאמין שזה לא ממש משנה מה קורה שם בחוץ.. מה שמשנה ומשפיע זה מה שקורה פה בפנים" ובתהליך נשפר את היסודות (ואם צריך נבנה מחדש) את מה שקורה אצלנו בפנים. מהניסיון האישי שלי ושל מי שהגיע אלי לתהליך - כאשר מה שקורה בפנים הוא כפי שאנו רוצים.. כך גם ייראו החיים שלנו בחוץ. בקיצור - כל מה שקורה לנו בחוץ.. זה פשוט השתקפות למה שהולך אצלנו בפנים.

אשמח שתגיעו אלי בכדי לחוות משהו אחר.. באמת משהו אחר.. מבטיח שתהליך כמו שאני עושה במוח אחד בשילוב קינסיולוגיה לא קיים באף מקום אחר.

באהבה
עדי בכר