הברומטר 

הברומטר הוא פיתוח ייחודי לשיטת מוח אחד. הברומטר הוא מפת רגשות המכילה 146 רגשות. 

יש לזכור שבבסיס שיטת מוח אחד עומדת ההנחה שמאחורי כל מה שאנו סובלים/לא מצליחים בחיינו עומדים רגשות שליליים ושחרור הרגש השלילי פשוט ישחרר את הבעיה, פשוטו כמשמעו.

בכדי לשחרר מתח רגשי שלילי זה יצרו בגישת מוח אחד את הברומטר הרגשי התנהגותי. וזה פשוט מדהים שלא משנה מה הבעיה, שחרור הרגש השלילי שאותו נקבל דרך הברומטר ישחרר את הבעיה כולה.

מה שיפה בברומטר הוא ההתפתחות של הרגשות. אנו יכולים לראות בדיוק איך ילד שגדל בתחושה כלשהי, יתפתח לנער מסוים ואיך הוא יהיה בתור אדם בוגר. זה פשוט כמו להיות יכול "לראות את העתיד" והכל ע"פ הרגשות שגדלנו עליהם. 

ואפילו יותר מזה.. דרך שחרור הרגש שחוסם אותנו, אנו נוכל לראות מה בדיוק נרגיש ואיך יתנהלו חיינו (מודע-תת מודע-וגוף) ברמת המחשבות, הרגשות והתחושות, כאשר אותו רגש חוסם ישתחרר!

הברומטר מחולק לשלושה חלקים. 

החלק העמוק ביותר קשור לרמת הגוף לתחושות גופניות והוא מקביל לשבע השנים הראשונות בחיינו (מרגע ההפריה).

החלק הבא אחריו קשור לרגשות ולתת המודע שלנו (לכל ההדחקות, ההכחשות וההימנעויות שלנו) ומקביל לגיל ההתבגרות (גילאי 12-18) 

החלק האחרון קשור למחשבות ולרמת המודע שלנו ומקביל ממש לעכשיו.

בתחילת התהליך במוח אחד, אנחנו נמקם את האדם דרך בדיקת השריר על הברומטר.

הברומטר יראה לאדם את הרגשות שאיתם הוא מתמודד שקשורים לנושא/מטרה שבגינה הוא הגיע לתהליך ויציג בפניו איזה רגש מקדם אותו ואיזה רגש מונע ממנו להשיג את מה שהוא רוצה.

ויותר מזה...הברומטר יראה לנו מהיכן הכול התחיל.. מגיל מאוד צעיר ואיך זה התפתח כשהתבגרנו ובדיוק מה קורה איתנו היום ביחס לנושא שהבאנו לטיפול.
מה שמדהים הוא ששחרור באחת הרמות (ילדות מוקדמת, התבגרות והווה) ישפיע וישנה את כל התמונה.

יש לזכור שבבסיס שיטת מוח אחד עומדת ההנחה שמאחורי כל מה שאנו סובלים/לא מצליחים בחיינו עומדים רגשות שליליים ושחרור הרגש השלילי שמונע מאיתנו להצליח ישחרר את הבעיה כולה.

לכן אין זה משנה ממה אנו סובלים, תמיד נשחרר את המתח הרגשי השלילי שעומד מאחורי חוסר הצלחתנו/בעיותינו.

אז נחזור לברומטר, בעצם קיבלנו דרכו את הרגש שעוזר לנו ואת הרגש שפוגע בנו....

לאורך כל התהליך נקבל כלים שיעזרו לנו להיות ברגש שמקדם אותנו ונדע איך להימנע מהרגש שמעכב אותנו (מעכב ומקדם בקשר לנושא הספציפי שאיתו באנו ושמשתנה מנושא לנושא).

ולא משנה מה הבאנו - כאבים, פוריות, פחדים וחרדות, התמכרות, מחשבות טורדניות, הפרעות אכילה, זוגיות, שברון לב, חוסר הצלחה ואפילו בעיות פיזיות... - להכול קשור רגש מקדם ורגש שחוסם וזה פשוט מדהים, ממש כמו קסם, לראות את השינויים הגדולים שמתרחשים כשהמתח הרגשי השלילי משתחרר!

רוצים למקם את עצמכם על הברומטר ? התקשרו אלי :)

עדי בכר  054-3973306