ירידה בגילאים היא אחת הטכניקות המדהימות שאני משתמש בשיטת מוח אחד.

מה זה בכלל ירידה בגילאים ? – ירידה וביקור בגילאים שונים בחיינו שקשורים לבעיה.

מדוע זה נחוץ ? – כדי להגיע למקומות ספציפיים בחיינו שקשורים לבעיה שהבאנו לטיפול ולשחרר שם. גם כדי לראות ולהבין איך הבעיה התפתחה מגיל מאוד צעיר והפכה להיות מה שהיא היום. גם ההבנה וגם השחרור שאנו עושים באותם גילאים עוזרים מאוד לשחרר את הבעיה.

איך יורדים בגילאים ? – דרך בדיקת שריר, כל הזיכרונות מעוד שהיינו עוברים אצורים בנו. במוח ובשרירי הגוף. אנו נותנים קוד למוח לרדת ולעצור בגילאים הכי משמעותיים שקשורים לבעיה ושהשחרור שם יעזור לשחרור הבעיה. כאשר הגענו לגיל שהמוח מזהה שפה יש אירוע משמעותי שקשור לבעיה ושכדאי לטפל בו, הוא יחליש את השריר ושם נעצור.

באיזה גילאים מבקרים ? – אפשר לבקר בהרבה גילאים (מפני שהבעיה שאנו באים לטפל בה ככל הנראה השפיעה לאורך חלק גדול מחיינו) אבל אז התהליך לא יסתיים :), לכן אנו נבקר בגילאים מאוד ספציפיים. תמיד נתחיל לעבוד על כאן ועכשיו, על המודע. אחרי שנשחרר מתח מהמודע, נוכל להתחיל ולצלול פנימה.  

הגיל הראשון שאליו נבקש לרדת הוא גיל הבנה - גיל הבנה הוא גיל שבד"כ קשור למודע, והוא יכול להיות מאוד קרוב למודע או אפילו כמה עשרות שנים מתחת למודע (אבל עדיין קשור למודע) ובו נפגוש אירוע או מצב חיים אשר קשור ממש למה שבאנו לטפל בו. אז גם יכולנו לטפל בבעיה אבל מסיבה מסוימת לא הצלחנו. שנבין מדוע לא הצלחנו אז ונוודא שלא נחזור על אותה טעות היום, נשחרר שם ונרד, מה זה נרד, פשוט נצלול..

גיל ההתבגרות בין 12-18, גיל ההתבגרות מקביל לרמת תת המודע וקשור לכל ההכחשות, ההדחקות וההימנעויות שמהם אנו סובלים היום. נגיע לגיל המדויק שבו היה אירוע עם רגש או מצב חיים שאיתו לא יכולנו להתמודד, שקשור לבעיה בהווה והכחשנו אותו. נשחרר גם שם. ונרד ל..

גיל ההכחשה בין 7-11, גיל ההכחשה גיל חשוב שעליו יושבת כל הבעיה. זהו גיל שבו כבר הבנו שבשביל לשרוד בבית שבו גדלנו היינו חייבים להכחיש תכונה גנטית (תכונת מבנה תפקוד) שטבועה בנו. בגיל זה נהפוך את אותה תכונה מוכחשת לתכונה מודעת ונזכה סוף סוף להשתמש באותה תכונה כדי לשפר את איכות חיינו. ואז נרד לגיל הכי קדום שהוא..

גיל הסיבה, ששם הכול התחיל. זה תמיד יהיה בין ההפריה לגיל שש. שם השחרור הוא הכי עוצמתי. נבין, נכאב ונשחרר את הסיבה שהביאה אותנו לבעיה של היום. גיל הסיבה הוא מקביל בברומטר לרמת הגוף וקשור לתחושות גופניות.  

אח"כ יש עוד גיל "העתיד" שאנו עולים ורואים איך הכול כבר סודר.

איך משחררים ? – מתוך יותר מ 100 כלים ייחודיים לשיטת מוח אחד וקינסיולוגיה, נבקש דרך השריר מה הכלי הכי נכון לנו לשחרור המתח הרגשי השלילי באותו גיל. ונקבל באופן הכי נכון, אישי, מזוקק ומדויק לנו את הכלי שהכי יעזור לנו לכל גיל. בד"כ הכלים יהיו מתואמים לגיל שבו אנו משחררים.

מה קורה לנו, האם אנו הופכים ממש לתינוקות או למתבגרים ? – כן ולא, 

הכן הוא שהמוח חוזר לאותם גילאים, מנח שרירי הגוף חוזרים לאותו גיל ולאותה סיטואציה. הבעת הפנים משתנה. אנו חווים את אותה תחושה ורגש.. בד"כ לא באותן עוצמות (מבקשים מהמוח שהכול יעשה בעדינות). ותמיד אבל תמיד מחזירים בסוף התהליך להווה לכאן ועכשיו מפני שאנו לא רוצים ללכת הביתה כילד בן 5 (למרות שאנו כבר בני 48 עם ילדים בני 15) ולחוות תחושות ורגשות של אותו ילד בן 5 שהיינו (זה ממש לא כדאי ויכול ליצור בלגן בחיינו). 

הלא הוא שלמרות שאנו מבקרים בגילאים צעירים עדיין אני תמיד דואג לחבר את הכול אל ההווה ואל כאן ועכשיו. לכן חלק מאיתנו עדיין נמצא פה.

איך נדע שלא נשחרר ונעלה טראומות מוכחשות – בגלל שאנו מעלים את כל התכנים מהגוף. והגוף הוא המכונה הכי משוכללת שקיימת, הוא לעולם לא יעלה דברים שאיננו מסוגלים להתמודד איתם. בנוסף וליתר בטחון אני מבקש בתחילת התהליך מהמוח לעבור את התהליך בעדינות.

מעוניינים לעבור תהליך של מוח אחד ולרדת בגילאים ? צרו איתי קשר 054-3973306

עדי :)