דמיון מודרך


דמיון מודרך

אחד הכלים החזקים שאני משתמש בהם בטיפול הוא דמיון מודרך 

דמיון מודרך הוא כלי נפלא לשינוי כי המוח שלנו אינו מבדיל בין דמיון למציאות.. לכן מה שאנו מאמינים בו הופך לאמת עבורנו.

אחת מהתגליות המרכזיות בתחום חקר המוח במאה הקודמת הייתה כי המוח האנושי מגיב בצורה זהה לפעילות שאנו מבצעים בפועל ולאותה פעילות שאותה אנו מדמיינים בדמיון.

דרך עבודה בדמיון ניתן להטמיע בתת המודע שלנו את האמונות החדשות שאנו מבקשים להאמין בהם ולפעול לפיהן.

הדמיון המודרך מאפשר לנו למעשה לשלוט במידה רבה על מה שנכניס למוח שלנו, ועל הדרך בה זה ישרת את מטרותינו בחיים.

מחקרים מראים שבזמן שאנו מדמיינים פעילות מסוימת, נניח ריצה על שפת הים, אנו מפעילים בדיוק את אותם המרכזים במוח שמופעלים בעת ביצוע הריצה עצמה. ולא רק, אלא שגם התגובה של השרירים דומה מאוד לתגובה שיש לנו כשאנו רצים באמת. למעשה המוח מגיב נוירולוגית בצורה זהה ומפריש חומרים כימים שמשפיעים על התחושות הן ברמה בפיזית והן ברמה הנפשית. 

הדמיון המודרך שאני משתמש בו נותן תוצאה כפולה ומכופלת מכיוון שהוא נכנס לתמונה אחרי שחרורי המתח של שיטת מוח אחד. וכאשר אין לנו מתח או טראומה על המקום שאותו אנחנו רוצים לשנות פשוט אין התנגדות והמוח מקבל אותו פשוטו כמשמעו... ולכן כאן האמרה "היזהרו במשאלות לבכם" מקבלת משמעות מיוחדת :)

בתהליך שאני עושה אני משתמש בדמיון מודרך אקטיבי ודמיון מודרך פסיבי.

בדמיון האקטיבי, אחרי הכניסה לדמיון, המטופל לוקח חלק פעיל בתהליך והוא אשר נותן את התשובות, הפתרונות והדרך שנכונה לו. התשובות מתקבלות ממנו.. ובאופן ישיר מתת המודע שלו.

כמו כן, בדמיון האקטיבי אני משתמש שאנו יורדים בגילאים בכדי להעלות אירועים שונים מהעבר ולשנות אותם.

בדמיון הפסיבי שהוא עצמתי ברמות, בד"כ אני משתמש אחרי שהמטופל חווה כמה פעמים את הדמיון האקטיבי. בדמיון זה, המטופל בוחר מראש מה הוא רוצה להכניס לעצמו. אחרי תהליך הרפיה עמוק, המטופל נמצא במצב של הקשבה עמוקה, בתחושה של שרעפים (כמו לפני ההירדמות בלילה) ופה כל מה שאנו מכניסים שוקע עמוק עמוק אל תוך הרמה של תת המודע והגוף. השינוי יורגש מיד אחרי התהליך.

לדוגמה – אדם שעישן ורוצה להפסיק, אחרי כזה תהליך בד"כ לא יוכל לגעת בסיגריות.

בכלל בכל נושא ההתמכרויות למיניהן, אחרי שהבנו מה מסתתר מאחורי ההתמכרות, שחררנו את הגורם להם – הדמיון המודרך האקטיבי הוא שלאחריו בד"כ השינוי יצא לדרך.

בעזרת דמיון מודרך ו nlp שהוא משולב עם שיטת מוח אחד ניתן לשחרר בעיות שונות כמו חרדות ופחדים, מחשבות טורדניות, התמכרויות, הפרעות אכילה, דיכאון, דיכאון לאחר לידה, דימוי עצמי ובטחון עצמי ירוד, התפרצויות והתקפי זעם, שחרור חסימה שמונעת להשיג זוגיות טובה, כמו כן בעיות בכניסה להריון, אסתמה, אלרגיות, פיברומיאלגיה, כאבי גב, כאבים פיזיים,  מוח אחד לתינוקות ועוד...

לסיכום - בכל תהליך של מוח אחד בשילוב קינסיולוגיה אני משתמש בתשעה תהליכים של דמיון מודרך ו nlp שמתוכם בד"כ 5 אקטיביים ו 4 פסיביים והם מעצימים ומחזקים, את השינוי שמתחולל בכל הממדים – מודע, תת המודע, גוף וגם בדמיון.

הדמיון המודרך הראשון יעשה בתחילת התהליך בשחרור הגופים. השני יהיה לקבלת אופציות חדשות לטפל בבעיה שלנו. הדמיונות השלישי והרביעי יהיו כשנרד לגילאים שונים שקשורים לבעיה שלנו. הדמיון החמישי יהיה אחד החשובים בו נחזיר לעצמנו את התכונה שהכחשנו. אח"כ שנרד לגיל סיבה - נעשה שם דמיון עצמתי ביותר ששייך לרמה הגופנית. הדמיון השביעי יהיה כבר בעתיד - שבו נראה את עצמנו משיגים את מטרותינו. הדמיון השמיני יהיה אדיר, בו נטמיע את כל אותם דברים שאנו רוצים להשיג ישירות בתת המודע כאשר אין לנו כבר מתח עליהם.. ונסיים את התהליך במפגש האחרון בדמיון התשיעי שיהווה דמיון לסיכון התהליך.

מעוניינים לעבור תהליך מרתק כדי לשחרר בעיה רגשית או פיזית?

בכדי להתקשר אלי לחצו על המספר 054-3973306 

בכדי שאחזור אליכם השאירו פרטים בדף צור קשר

עדי בכר מאסטר בדמיון מודרך ו nlp