הטמעה גופנית מסיבית 

איך אפשר לשכנע את הגוף-מוח שלנו בהשגת המטרה שלנו

הרבה פעמים אנו עושים טיפולים, קוראים ספרים, מנסים המון דברים ולא תמיד מצליחים.. ומרגישים שמשהו עדיין חסר.. למרות שאנו כבר יודעים את הסיבה לבעיה ואפילו גם מה אנו צריכים לעשות או לפעול אנחנו פשוט לא מצליחים וזה מאוד, אבל מאוד מתסכל.

מה חסר, מה הסיבה שאנו לא מצליחים לעשות את אותו צעד בין התאוריה למעשי? מתוך ניסיוני גיליתי שמה שחסר בין המחשבה לביצוע הוא עוד פעולה שמעגנת את הכול ומניעה אותנו לפעול. והמשהו הזה הוא עוד כלי בתוך ארגז הכלים העשיר של מוח אחד בשילוב קינסיולוגיה (שמכיל מעל 300 כלים) והוא הטמעה גופנית של התהליך בשרירי הגוף.

לאחד הדברים בעלי העצמה הגדולה ביותר שאני מכיר אני קורא הטמעה גופנית מסיבית. במוח אחד בשילוב קינסיולוגיה, לקראת סיום התהליך, אחרי שעשינו את כל התהליך הרגשי ושחררנו מהגוף ומהמוח את כל הגורמים לבעיה.. אנו בוחרים "את מה שיהיה" את מה שאנחנו רוצים להכניס לחיינו במקום אותה בעיה ששחררנו מעצמנו.

לדוגמה – האדם החולה ירצה בריאות או שהאדם שסובל מחרדה ירצה להרגיש ביטחון.

ואז אנו מחברים משפטים שקשורים למה שאנו רוצים להשיג, המשפטים נבדקים דרך השריר כדי לבדוק את התאמתם בשבילנו באופן אישי.

את המשפטים אנו מחברים לרצון שלנו, לאמונה שאנחנו יכולים להשיגם וליכולת שלנו לדמיין אותם – כי אם יש יכולת לדמיין – יש יכולת גם להשיג.

ואז, באופן סיזיפי, המשפטים נאמרים ומדומיינים מאות פעמים – לדוגמה -  "אני רוצה להיות בריא", אני ראוי/מגיע לי לחיות חיים בריאים", "אני מאמין שאני יכול להיות בריא" ולבסוף האדם מדמיין את התמונה שהוא בחר מראש שבה הוא רואה את עצמו בריא.

ועכשיו לדבר החזק ביותר – המשפטים נאמרים תוך שהם נבדקים במאות מקומות לחיצה אסטרטגיים בגוף ותוך שהאדם מפעיל התנגדות שרירית.

וכך אנו מקבלים את ההטמעה הגופנית החזקה ביותר שקיימת – מאות פעמים של אמירה והדמיה של מה שאנו רוצים להשיג + לחץ במקומות אסטרטגיים בגוף + התנגדות שרירית של המטופל = השגת המטרה. שכנוע המוח והגוף בו זמנית!

וכשזה נעשה אחרי ששחררנו את הגורם הרגשי שגרם לבעיה אנו מקבלים הצלחה כמעט מובטחת בהשגת המטרה שלנו.

גם בגלל ההטמעה הגופנית המסיבית, התהליך של מוח אחד בשילוב קינסיולוגיה הוא עמוק, מקיף ומחנך את המוח מחדש. לא הצלחתם להשיג משהו? לא מצליחים במה שאתם רוצים לשחרר מחייכם? רוצים חיים הרבה יותר מאוזנים וטובים, התקשרו אלי ל 054-3973306 או צרו קשר דף צור קשר ותעשו את צעד חשוב לקראת קידום החיים שלכם.

באהבה, עדי :)