לחץ לפני הופעות

שחרור טראומה מוכחשת מהגוף ואיך בשיטות מוח אחד בשילוב קינסיולוגיה לא תמיד צריך לדעת ולדבר על הכל...

רמי (שם בדוי) זמר בתחילת דרכו, מאוד נלחץ לפני הופעות.

לפני כל הופעה מתחוללת סערה בגופו, והוא משתמש בשילוב של אלכוהול וכדורי הרגעה כבר מבוקר האירוע בכדי להצליח להביא את עצמו להופעה.

אחרי כל הופעה רמי חווה התמוטטות פיזית ונפשית ולא יוצא מהמיטה יממה שלמה ומרגיש חלש כמה ימים אחרי. אם יש לו הופעה יום אחרי יום, הוא פשוט קורס וצריך להשתמש בסמים אסורים כדי להמשיך לתפקד. רמי מטופל גם פסיכיאטרית.

רמי מגיע אלי לאחר שניסה כבר את כל הדרכים המוכרות לו והוא על סף החלטת פרישה. מספר על פחד ממוות, חושב שאם ימשיך כך גופו יקרוס.

אנו מתחילים את התהליך וכבר בתחילה הגוף מספר שהוא בעומס, זקוק לחופש. רמי מקבל תרגילים מיוחדים שמשחררים עומס חשמלי מהגוף ומוציאים אותו "לחופש", ההקלה ממש מידית. אבל זה לא פותר את הבעיה הבסיסית – שיש הזמנה להופעה/אירוע, מחול השדים מתחיל......

בהמשך, רמי מקבל תרגילי SOS, שנבחרים באופן מדויק דרך בדיקת השריר. בדיקת השריר מדברת עם הגוף בשפתו, עוקפת את מערכות האמונה שמגבילות אותנו ומגיעה ישירות לאמת של הגוף והנפש.
תרגילי ה SOS מחליפים את האלכוהול וכדורי ההרגעה.
כמו כן רמי מקבל דרך מבנה תפקוד, תכונה גנטית שיש לו שבה הוא צריך להשתמש כאשר מתחיל "מחול השדים" לפני ההופעה.
כל הדברים האלו עוזרים לו ומאוד מקלים, אבל לא משחררים את הבעיה מהשורש.

בשלבים הבאים אנו יורדים בגיל, מנסים להגיע לאירוע עם הרגש, לפאנץ, בכדי לשחרר שם, ומגיעים לכל מיני מקומות שלכאורה לא קשורים לבעיה.

אני דיי בוטח בתהליך ולהיכן שהשריר מכוון, יודע מהניסיון שגם שזה לא נראה מתאים – זה בסוף מתאים. רמי קצת מבולבל.

ואז, בגיל 3, השריר מסמן על שחרור מתח ב "מעגלים חשמליים בשרירים" - תיקון זה מגיע כשיש טראומה מוכחשת ולא זוכרים במודע שהייתה טראומה.
אני מספר בעדינות לרמי על המשמעות ובודק את המעגלים שנחלשו ומתקן ומתקן ומתקן.
ממש שחרור פיזי מהגוף של הטראומה המוכחשת (ע"פ המעגלים שנחלשו אני פחות או יותר מבין את סוג הטראומה המוכחשת, איני מעלה אותה בפני רמי מכיוון שאין טעם, השחרור יהיה גופני נטו)

אחרי שחרור הטראומה המוכחשת מהגוף, רמי חש בבת אחת שונה.
הוא מספר לי שהוא מרגיש תחושה של קלילות בפעם הראשונה בחייו.
אני מסביר לו שסחב משא כבד כל חייו הקצרים בלי אפילו לדעת. ההופעות עוררו את הטראומה המוכחשת.

המשך החיים עבור רמי יהיו הרבה יותר קלים.

עדי :)