קשיים בתקשורת

ערן (שם בדוי), בן 47, נשוי כמה פעמים, עם מספר ילדים לא קטן מכל מערכת נישואים בה היה, מגיע אלי כאשר הוא על סף פרידה ממערכת הנישואים הנוכחית שלו.. ובמערכות יחסים לא טובות עם כל ילדיו הגדולים. 

חברים יש, רק ל "אהלן אהלן". 

שמורת הטבע בחייו הוא עסק עצמאי קטן שאותו הוא מפעיל ממש בגאונות לבד מאז שהשתחרר מהצבא ושמפרנס אותו ואת האקסיות שלו בכבוד.

הוא מגיע אלי כדי לברר מה לא בסדר אצלו (ע"פ דבריו), מדוע כל מערכות היחסים שלו קורסות והוא לא מצליח לשמרם.

לאורך כל התהליך אני שם לב שערן מתנועע מימין לשמאל, אם תכנסו לקרוא את "להבין את עצמך ע"פ תנועות גופך" תדעו להבחין שאדם שמתנועע מימין לשמאל עסוק בתקשורת. תקשורת פנימית וחיצונית.

התחלנו את התהליך כמו תמיד בכיול הגוף כדי שאוכל לקבל תגובות נכונות מהשריר, בדיקת השריר הינה שפה ולכל אדם יש תגובת שריר שונה שאותה אני לומד בתחילת התהליך.

כבר בתחילת הטיפול שנושאו היה "שיפור מערכות היחסים עם הקרובים אלי" השריר כיוון לכיוון אחד, אל ערן. לשיפור מערכת היחסים שלו עם עצמו.

בכל פעם שהוא ניסה להוציא את הסיפור החוצה, השריר הדף אותו פנימה... זה היה מרתק, גם בשבילו. 

הוא הבין שמערכות יחסיו החיצוניות משקפות בדיוק את מערכת היחסים שלו עם עצמו.

החלק הכי מדהים בתהליך היה בשחרור העמוק של הרמה הגופנית, בה הגענו לגיל 5.

 לפני 42 שנים, יש לזכור שאז האבחונים היו עדיין בחיתולים, אבל הוא נזכר (בייחוד מסיפורים) שהיה חשש לאבחונו כאוטיסט (היום יש מצב שהוא היה מאובחן על הספקטרום הקל, רואים את זה בחוסר המבט בעיניים ובחוסר יכולתו לקרוא מצבים חברתיים, והוא גם יודע את זה) הוריו לא הסכימו לקבל את האבחנה, והמשיכו איתו כרגיל. האם הם צדקו? נראה שכן, מכיוון שהוא לא תוייג, מכיוון שלמרות החוסר במערכות יחסים מוצלחות הוא הצליח לבנות עסק ממש ברמה גאונית.

השחרור בגיל 5 היה עוצמתי, 

 אחד מסימני האספרגר הוא הליכה על קצות האצבעות ושרירים מתוחים, בייחוד אחוריים. יש מחקר של הקינסיולוגית ד"ר קרלה הנפרד (אביא אותו בהזדמנות) שבו היא עבדה עם אוטיסטיים ושיפרה משמעותית את תפקודם באמצעות הארכה של שרירים מסוימים שהיו מאוד מכווצים ומתוחים תמידית.

חוזר לשחרור – מה שהיה שם זה גבר בגיל 47, שמתחבר לילד המפוחד בן ה 5 עם כותרות שניסו לכתור לו, ושם אנו עושים את תרגילי הארכת השרירים המכווצים ואח"כ עם הארכת השרירים, אנו עולים עם ילד שכבר בוטח בעצמו לגיל ההתבגרות. היה מרתק.

בהמשך ערן למד בפעם הראשונה בחייו מהי מערכת יחסים עם עצמו וגם הבין שמערכות יחסים חיצוניות מושפעות בראש ובראשונה ממערכת היחסים שלך עם עצמך.

ערן קיבל עבודה תמידית של הארכת שרירים מסוימים, כי אותה הארכה גרמה לו להיות הרבה יותר ורבאלי ושיפרה אצלו את המיומנות של קריאת מצבים חברתיים (כן קינסיולוגיה – המוח מפעיל את הגוף, אז בוודאי שהגוף יכול להפעיל את המוח)

בעקבות התהליך שעברנו, אני יודע שערן יחיה הרבה יותר בשלום עם עצמו ואני מקווה שהוא גם יוכל לשפר את מערכות היחסים החיצוניות בחייו.

אהה, וכן הוא הפסיק להתנדנד מצד לצד :)

מוצא חן בעינכם, רוצים לעבור תהליך דרך שיטת מוח אחד וקינסיולוגיה. פנו אלי

עדי 054-3973306 :)